Teraz
+2°
Główna
Najnowsze
Logowanie
09:00
12:00
+3°
Chciał się zemścić na komornikach. Nie ma dożywocia za zbrod...
Brutalnie odebrał życie komornik w Łukowie. Proces za zamkni...
Mecenasi uniewinnieni od przywłaszczenia fortuny dla KUL-u
Prawomocny wyrok dla pseudokibica Motoru. "Przed zatrzymanie...
Prawomocny wyrok dla zabójcy ojca i brata spod Biłgoraja. "N...
Zabił ojca i brata, uciekł z psychiatryka. Czy sąd skaże mor...
Osiem razy ugodziła nożem, ale wg sądu to nie było zabójstwo. Dostała łagodniejszy wyrok Nie dziesięć, a siedem lat pozbawienia wolności - to kara dla Marty M., która w sierpniu ub.r. w jednym z mieszkań na os. Sienkiewicza w Łukowie zadała Jarosławowi Z. śmiertelne ciosy nożem. Sąd ocenił, że czyn, który popełniła 38-latka, nie (...)
Z nikim się nie zderzył, lecz to przez niego zginęła czwórka ludzi. Kierowca ciężarówki wraca za kraty Po ponad czterech latach od makabrycznego wypadku wreszcie jest prawomocny wyrok. Kierowca ciężarówki Mirosław W. został uznany za winnego doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym, w wyniku której zginęły cztery osoby, a kilka kolejnych odniosło obrażenia. Właśnie dziś kończyłaby 53 (...)
Ile czasu minęło od śmierci Jarosława do wezwania pomocy? Sąd ponownie bada sprawę oskarżonej o zabójstwo Marta M. została skazana na dziesięć lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojego znajomego. Ale to nie koniec, bo nad sprawą pochyla się teraz Sąd Apelacyjny w Lublinie. Adwokat 38-latki domaga się uchylenia wyroku i nowego procesu. (...)
Zabił komornik w Łukowie. Prokurator chce dożywocia, obrona nadzwyczajnego złagodzenia kary Nie skończyła się jeszcze sprawa Karola M., który w listopadzie 2022 roku w furiackim ataku zamordował komornik Ewę Kochańską w jej kancelarii w centrum Łukowa. Sąd pierwszej instancji skazał go na 25 lat pozbawienia wolności. Z takim wyrokiem nie zgadza (...)