Reklama

Reklama

Lublin: Mieszkańcy pytają o remont ulicy w Śródmieściu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Mieszkańcy pytają o remont ulicy w Śródmieściu - Zdjęcie główne

Mieszkańcy pytają o remont ul. Rowerowej | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O to na jakim etapie jest remont ul. Rowerowej, w imieniu mieszkańców zapytał władze miasta Marcin Nowak z Rady Miasta Lublin. Poprosił również, żeby zorganizować spotkanie w sprawie inwestycji.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) zwrócił się do władz miasta w sprawie remontu ul. Rowerowej w dzielnicy Śródmieście. Zaznaczył, że ma to związek z cyklicznymi pytaniami kierowanymi do niego przez mieszkańców tej ulicy. Chodzi dokładnie o remont drogi wraz z przebudową chodników.

- Na jakim etapie jest realizacja niniejszego zadania? Czy zakończone zostało opracowanie projektu dotyczącego przebudowy ulicy? Jakie środki zostały dotychczas wydane na ten cel i jaki jest obecnie operat szacunkowy dotyczący niniejszego zadania? - pyta w interpelacji do władze miasta, Macin Nowak.

Jednocześnie poprosił o umożliwienie mieszkańcom ul. Rowerowej spotkania w Urzędzie Miasta Lublin w tej sprawie. Mieszkańcy mieliby spotkać się z osobami zajmującymi się realizacją tego inwestycji oraz zastępcą prezydenta Lublina ds. inwestycji i rozwoju Arturem Szymczykiem.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy