Reklama

Reklama

Lublin: Część pracowników MOPR dostanie dodatkowe pieniądze? Jest taki pomysł

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Część pracowników MOPR dostanie dodatkowe pieniądze? Jest taki pomysł - Zdjęcie główne

Część pracowników MOPR dostanie dodatkowe pieniądze? Jest taki pomysł | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dodatków finansowych dla pracowników MOPR w Lublinie domaga się radna Małgorzata Suchanowska. Chodzi o wynagrodzenie osób, które są zaangażowane w obsługę uchodźców z Ukrainy.

Reklama

Radna miejska Małgorzata Suchanowska (klub Prawa i Sprawiedliwości) skierowała interpelację do władz miasta. Dotyczy zapewnienia środków finansowych na dodatki spccjalne dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie. Chodzi o osoby szczególnie zaangażowane w zorganizowaną pracę na rzecz obsługi uchodźców z Ukrainy.

- Duża grupa pracowników zatrudnionych w MOPR z ogromnym poświęceniem, każdego dnia służy swoim czasem i pracą, starając się sumiennie wykonywać swoje zadania, ale i te dodatkowe dotyczące pomocy w obsłudze rzeszy uchodźców z Ukrainy. Jest to bardzo trudna praca. Wiele osób zatrudnionych w MOPR jest na służbie i przykładem solidarności i zaangażowania. daje swoją postawą przykład innym jednostkom - napisała Małgorzata Suchanowska.

Dalej podkreśliła, że trudna praca w urzędzie ma również swoje potrzeby i powinna być właściwie wynagradzana. Przekonuje też, że kontakty z uchodźcami wymagają wielu umiejętności, poświęcenia i zdrowia. Dodatkowo wskazała, że miasto ma rezerwy finansowe i powinno wykorzystywać je w sytuacjach kryzysowych również na dodatki pracownicze.

- Zasób ludzki w pracy urzędu jest niezastąpiony. Proszę wyróżnić finansowo ciężko pracujących i stworzyć dodatkowe miejsca pracy - apeluje radna. - Panie Prezydencie, proszę o to wsparcie dla pracowników MOPR, aby odczuli naszą troskę, wdzięczność i zarazem satysfakcję.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy