Teraz
+27°
Główna
Najnowsze
Logowanie
09:00
+29°
12:00
+32°
Z Motoru odszedł za granicę. Właśnie został bez klubu
Motor Lublin skończył 2025 rok. "Wymagam od siebie więcej"
Motor świętował 75-lecie. Dwa gole w meczu z Jagiellonią
Legendę Górnika łączono z Motorem. Jest jasna deklaracja
Stolarski nie ma wątpliwości. "Na wiosnę czekają nas igrzysk...
Trener Motoru po porażce w Gdyni: Nie możemy się zasłaniać u...
Motor przerwał passę. Drugi taki mecz w sezonie Piłkarze lubelskiego Motoru doznali pierwszej porażki w PKO BP Ekstraklasie od 17 października. W rozegranym awansem premierowym starciu rundy rewanżowej żółto-biało-niebiescy ulegli na wyjeździe Arce Gdynia. (...)
Obrońca Motoru zapewnia. "Cały czas patrzymy w górę" Już w najbliższą sobotę piłkarze Motoru Lublin zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia. Dla żółto-biało-niebieskich będzie to trzecia konfrontacja z tym przeciwnikiem podczas trwającego sezonu. O nastawienie przed tym spotkaniem zapytaliśmy defensora zespołu, Hervé Matthysa. (...)
Trener Motoru: Zasługujemy na więcej punktów, niż mamy W meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Motoru Lublin zremisowali z Legią Warszawa 1:1. Jak to starcie podsumował na konferencji prasowej trener żółto-biało-niebieskich, Mateusz Stolarski? (...)
Motor zremisował z Legią. "Mamy niedosyt" - Mamy trochę niedosytu i musimy pracować dalej - mówił Marek Bartos po meczu Motoru Lublin z Legią Warszawa. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. (...)