reklama
reklama

Lublin: UMCS organizuje Dzień Jakości Kształcenia. Pojawi się temat sztucznej inteligencji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UMCS

Lublin: UMCS organizuje Dzień Jakości Kształcenia. Pojawi się temat sztucznej inteligencji - Zdjęcie główne

Lublin: UMCS organizuje Dzień Jakości Kształcenia. Pojawi się temat sztucznej inteligencji | foto UMCS

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina UMCS organizuje Dzień Jakości Kształcenia. Z tej okazji zostaną wręczone wyróżnienia dla dydaktyków najlepiej ocenionych przez studentów. Cała inicjatywa będzie dotyczyć m.in. tematu sztucznej inteligencji.
reklama

- Grecki filozof Platon definiował „jakość” jako pewien stopień doskonałości. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej staje w szranki w walce o tę doskonałość i stale podwyższa jakość swoich usług oraz ofertę kształcenia, dostosowując ją do obecnych wymagań zarówno studentów, jak i zmieniającego się rynku pracy - informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Z tej okazji uczelnia zaprasza na trzecią już edycję Dnia Jakości Kształcenia na UMCS. Wydarzenie rozpocznie się we wtorek (13 czerwca) o godz. 9:00 w Auli A116 na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa (ul. Głęboka 45).

- Tematem przewodnim wtorkowej inicjatywy będą Nowoczesne metody kształcenia. Uczestnicy wydarzenia pochylą się nad tematami dot. m.in. sztucznej inteligencji w procesie kształcenia, nowoczesnych aplikacji dydaktycznych czy study visits - metodzie kształcenia sprzyjającej integracji środowisk - wyjaśnia Aneta Adamska. - Główną ideą Dnia Jakości Kształcenia jest wymiana dobrych praktyk poprzez udział w interesujących wykładach i dyskusjach, które pozwolą na dzielenie się wiedzą, doświadczeniami i inicjatywami z zakresu poruszanej problematyki.

Zostaną też wręczone wyróżnienia homo didacticus – dla dydaktyków najlepiej ocenionych przez studentów. Równolegle odbędą się też warsztaty adresowane do nauczycieli akademickich UMCS, które pozwolą im na podniesienie kompetencji. Uczestnicy będą szkolić się z zakresu innowacyjnych metod dydaktycznych, debaty oksfordzkiej oraz komunikacji wizualnej z wykorzystaniem aplikacji on-line ThingLink.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama