Reklama

Zwyciężyli w eliminacjach do "Zawodów Ratowników Medycznych"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Zwyciężyli w eliminacjach do "Zawodów Ratowników Medycznych" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Wojewódzki Policji insp. Paweł Dobrodziej wspólnie z zastępcami, wręczył puchary i pamiątkowe nagrody zwycięskim parom patrolowym, które brały udział w eliminacjach do ?Zawodów Ratowników Policyjnych?.

Zwycięzcy w składzie: sierż. Kamil Mróz, st. post. Ewelina Kopycińska z KMP w Lublinie, będą reprezentować lubelski garnizon w ogólnopolskim finale. Zawody mają ma celu podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji najlepszych policjantów garnizonu lubelskiego do udziału w finałach ogólnopolskich. W zawodach udział wzięli policjanci posiadający aktualne uprawnienia wynikające z Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Z Komend Miejskich i Powiatowych Policji województwa lubelskiego oraz z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie do udziału w eliminacjach zgłoszono łącznie 24 dwuosobowych patroli policyjnych.

Zwyciężyli policjanci z reprezentujący Komendę Miejską Policji w Lublinie w składzie: sierż. Kamil Mróz, st. post. Ewelina Kopycińska. Drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z  Oddziału Prewencji Policji w Lublinie w składzie: post. Damian Daniel, post. Mateusz Zarzycki. Miejsce trzecie przypadło drużynie z KPP w Łukowie: st. sierż. Łukasz Ponikowski, sierż. Mateusz Chamioło.

Policjanci zostali nagrodzeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Pawła Dobrodzieja. Gratulację złożyli też zastępcy Komendanta. Zwycięska para będzie reprezentować lubelski garnizon w finałach Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych, które zostaną przeprowadzone w dniach 18 – 20 maja 2016 roku w Szkole Policji w Słupsku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE