Reklama

Wodociągi dokładają do kanalizacji. Nawet 5 tys. zł

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Wodociągi dokładają do kanalizacji. Nawet 5 tys. zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie czeka do 30 czerwca 2016 r. na wnioski właścicieli posesji z Lublina, którzy chcą podłączyć swoje nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

- Realizowany pierwotnie od 1 czerwca 2013 roku do końca 2015 roku program cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym czasie ponad tysiąc właścicieli posesji w Lublinie skorzystało z pomocy MPWiK w ramach programu „Przyłącz się do nas” – informuje Marcin Bielesz, rzecznik lubelskiego MPWiK.

Celem programu jest wsparcie budowy podłączeń do miejskiej sieci kanalizacyjnej. MPWiK pomaga finansowo w ich budowie Maksymalnie 5 000 złotych brutto. Dofinansowanie może mieć dwie formy: dopłaty w wysokości 140 zł do każdego metra wybudowanego podłączenia lub w wysokości do 45 proc. wartości wykazanej na fakturze za wybudowane podłączenie.

Trzecia forma wsparcia budowy podłączenia realizowana w ramach programu „Przyłącz się do nas” to preferencyjne warunki przygotowania przez MPWiK dokumentacji projektowej podłączenia i wykonania budowy przez przedsiębiorstwo.

Program jest skierowany do mieszkańców, wspólnot mieszkaniowych lub podmiotów działających w ich imieniu, których zabudowane nieruchomości przyłączane są do sieci kanalizacyjnej. Program dotyczy też obiektów użyteczności publicznej.


Informacje na temat programu i jego regulamin są dostępne na stronie internetowej MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie.

 

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE