Reklama

Reklama

Urząd Miasta Lublin będzie miał Contact Center. To platforma do kontaktu z interesantami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Urząd Miasta Lublin będzie miał Contact Center. To platforma do kontaktu z interesantami - Zdjęcie główne

Urząd Miasta Lublin będzie miał Contact Center, które umożliwi interesantom szybki kontakt z ratuszem za pośrednictwem np. e-maili | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przyszłym roku w Urzędzie Miasta Lublin będzie wdrożony system telekomunikacyjny Contact Center, dzięki któremu zostaną uruchomione e-usługi do kontaktu i zarządzania relacjami z klientami ratusza. Miasto właśnie ogłosiło przetarg.

Reklama

Contact Center to platforma komunikacyjna między Urzędem a mieszkańcami. Przede wszystkim, ma umożliwić kontakt taką metodą, jaka będzie dla klienta w danej chwili najwygodniejsza. Pozwoli na kontakt z ratuszem przy użyciu rożnych kanałów, takich jak: połączenia telefoniczne, wiadomości e-mail, zgłoszenia z aplikacji mobilnej, sms, fax i chat. Rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców w zakresie e-usług. 

 

- Ogłoszone postępowanie dotyczy dostosowania obecnie funkcjonującego środowiska telekomunikacyjnego w Urzędzie oraz uruchomienie e-usługi Contact Center. System ten będzie służył do scentralizowanej obsługi mieszkańca w zakresie informacyjnym przy zachowaniu prawa do prywatności, ochrony i bezpieczeństwa danych - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.  

 

Funkcjonowanie systemu Contact Center ułatwi komunikację urzędu z osobami niepełnosprawnymi i starszymi, dla których dotarcie do ratusza może być trudniejsze. 

 

- Nowe funkcjonalności przyczynią się także do zmniejszenia barier, których doświadczają różne grupy społeczne w swobodnym dostępie do dóbr, usług, informacji i infrastruktury - dodaje Monika Głazik. 

 

Zamówienie jest elementem dużego miejskiego projektu informatycznego, którego podstawą jest uporządkowanie zakresu danych informatycznych w Urzędzie oraz udostępnienie go szerokiej grupie odbiorców. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

 

Termin składania ofert mija 30 października. Wyłoniony wykonawca będzie miał czas na wdrożenie nowych rozwiązań do końca października przyszłego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE