Reklama

Przyszedł na komisariat odbić dziewczynę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja

Przyszedł na komisariat odbić dziewczynę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do aresztu trafiła dziś w nocy 35-letnia lublinianka. Kobieta podczas policyjnej interwencji broniła swojego 25-letniego kompana. Groziła policjantom pobiciem, a jednego z nich kopnęła w nogę. Na komisariat przyszedł jej 28-letni chłopak. Znieważył dyżurnego i wybił szybę w drzwiach budynku.

Dzisiejszej nocy policjanci z prewencji zainteresowali się dwójką ludzi na Placu Wolności. Jeden z nich (25-lat) pił alkohol i dostał za to mandat. Nie spodobało się  to jego znajomej (35 lat), która wszczęła awanturę.

Agresywna kobieta zaczęła grozić policjantom zwolnieniem z pracy, szarpała za mundury  i wykrzykiwała w ich stronę wulgarne słowa. W radiowozie uderzyła jednego z mundurowych w rękę, a już na komisariacie kopnęła w nogę drugiego.

Kobieta odmówiła poddaniu się badaniu na zawartość alkoholu, a w szpitalu utrudniała przeprowadzenie badania. W efekcie trafiła do aresztu.

Tej samej nocy na komisariat przyszedł mężczyzna podający się za chłopaka kobiety. Kiedy dowiedział się, że została zatrzymana, wszczął awanturę. Znieważył dyżurnego komisariatu i kilka razy uderzył pięścią w szybę drzwi wejściowych do budynku, tak że ją rozbił. Chwilę później dołączył do swojej dziewczyny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE