Reklama

Reklama

Nie stawił się w firmie, gdzie dorabiał. Potrzebował pilnie pomocy

Opublikowano:
Autor:

Nie stawił się w firmie, gdzie dorabiał. Potrzebował pilnie pomocy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 75-letni mieszkaniec Lublina w niedzielę rano nie stawił się w firmie, gdzie dorabiał. To zaniepokoiło przełożonego, który powiadomił policję. Jak się okazało, mężczyzna znajdował się w zamkniętym mieszkaniu i potrzebował pilnej pomocy medycznej.

Reklama

W niedzielę rano dyżurny komisariatu II otrzymał zgłoszenie od kierownika jednej z lubelskich firm. Zaniepokojony mężczyzna oświadczył, że martwi się o swojego pracownika. Zawsze sumienny i punktualny 75-latek nie stawił się rano do pracy i nie odbierał telefonów.
Pod ustalony adres od razu wysłano patrol z komisariatu. Na miejscu okazało się, że drzwi do mieszkania były zamknięte. Policjanci rozpytali sąsiadów, którzy od rana nie widzieli mężczyzny.

 

Funkcjonariusze szybko dotarli do rodziny, w obecności której udało się wejść do mieszkania. Tam w jednym z pomieszczeń zauważyli leżącego 75-latka. Mężczyzna nie mógł się ruszyć. Był częściowo sparaliżowany.

 

Policjanci na miejsce od razu wezwali karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala. Dziś już jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE