Reklama

Mnóstwo atrakcji na Dnwi Otwarte UMCS

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Mnóstwo atrakcji na Dnwi Otwarte UMCS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Śmiechoterapia, proces o czary, blaski i cienie promieniotwórczości, kreatywne gry i zabawy, współczesna biochemia bez tajemnic, warsztaty: rzeźbiarskie, telewizyjne, wystąpień publicznych i reportera radiowego, zajęcia z rysunku, ćwiczenia z fizjologii roślin, stand-up ekonomiczny czy Wielka Gra Babeczkowa - to tylko niektóre propozycje oferty edukacyjnej, sportowej i kulturalnej, które UMCS przygotowuje na swoje Drzwi Otwarte.

Równolegle w spotkania z kandydatami i promocję wydarzenia 11 marca zaangażowanych będzie jedenaście Wydziałów Uczelni. Drzwi Otwarte UMCS 2016 zostaną zainaugurowane w \"Chatce Żaka\" o godz. 9.00 przez Rektora, prof. dra hab. Stanisława Michałowskiego oraz Prorektor ds. Studenckich, prof. dr hab. Urszulę Bobryk. 
 
Przestrzeń „Chatki” podzielona zostanie na specjalne strefy tematyczne: edukacji (prezentacja oferty poszczególnych jednostek UMCS), aktywności (życie studenckie, pokazy, prezentacje, konkursy, gry, fotobudka) i relaksu (w której będzie można chwilę odpocząć i na spokojnie przeanalizować otrzymane informacje). Późnym popołudniem (15.30-18.00), podczas części artystycznej, wystąpią znani artyści. Tegoroczną Gwiazdą wydarzenie będzie FISH EMADE TWORZYWO, a supportować ich będą Zespoły UMCS.

- 11 marca uczestnicy będą także mogli wziąć udział m.in. w: spotkaniach z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMCS, spotkaniach z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Krakowa, grze miejskiej \"Odkryj UMCS\",  rozgrywkach sportowych o Puchar Rektora UMCS, wycieczce po kampusie UMCS oraz wycieczce po Radiu i TV UMCS – zachęca do udziału w imprezie Aneta Adamska, rzeczniczka UMCS. Kandydaci na studia dowiedzą się o możliwościach odbywania części studiów w ramach programu Erasmus, a także będą mieli okazję „zaadaptować się” z Samorządem Studentów UMCS.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE