Reklama

Reklama

Lublin: Kierowcy pojeżdżą inaczej w pobliżu budowy dworca. Szykują się zmiany w organizacji ruchu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Kierowcy pojeżdżą inaczej w pobliżu budowy dworca. Szykują się zmiany w organizacji ruchu - Zdjęcie główne

Kierowcy pojeżdżą inaczej w pobliżu budowy dworca. Szykują się zmiany w organizacji ruchu | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pobliżu budowy Dworca Metropolitalnego zmieni się organizacja ruchu drogowego.

Reklama

We wtorek (17 maja) na czas frezowania nawierzchni ul. Krochmalnej oraz skrzyżowania ulicy Cukrowniczej z ul. Krochmalną, wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Utrudnienia potrwają od godz. 7.00 do 18.00.
 
 
- Na czas robót drogowych na ul. Krochmalnej - od skrzyżowania z ul. Cukrowniczą do ronda Sportowców i na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej i Cukrowniczej, ruch będzie odbywał się wahadłowo - informuje Justyna Góźdź z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. - Rozbudowa ul. Krochmalnej oraz rozbudowa wodociągu kolidującego z obszarem inwestowania to jedno z zadań realizowanej kompleksowej inwestycji związanej z Budową Dworca Metropolitalnego i modernizacją pobliskich ulic.
 
Przy ul. Krochmalnej zakończono uzbrojenie podziemne na płycie postojowej dla autobusów, a warstwy konstrukcyjne podbudowy wykonano w całości wraz z ustawieniem krawężników. Wykonano również część nawierzchni betonowej na miejscach postojowych dla autobusów. Powstała podziemna infrastruktura oświetlenia placu peronowego oraz zamontowano większość słupów i opraw. Obecnie układane jest zbrojenie i warstwa poślizgowa. Oprócz tego, drogowcy wykonali podbudowę i warstwy bitumiczne na drogach manewrowych. Prace dotyczą też budynku socjalno-sanitarnego dla kierowców. Zakończono stan surowy obiektu na wszystkich kondygnacjach, obecnie trwa montaż instalacji wewnętrznych, układanie glazury oraz realizowane są prace przy elewacji zewnętrznej. Sfinalizowano prace przy budowie kanalizacji deszczowej i wodociągu na ul. Krochmalnej oraz zamontowano zbiornik retencyjny. Rozpoczęto budowę trakcji trolejbusowej oraz nasadzenia drzew. Termin zakończenia prac przy ul. Krochmalnej upływa z końcem czerwca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy