Reklama

II Forum Kobiet za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Lublinie

II Forum Kobiet za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielne popołudnie 17 kwietnia 2016 roku, na zaproszenia Lokalnej Grupy Działania \"Kraina wokół Lublina\" do Regionalnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krzczonowie przybyło 150 osób (w przeważającej części panie - mieszkanki powiatu lubelskiego).

Zebrani mogli posłuchać rad dotyczących savoir-vivru,  szczególnie ważnych w sytuacjach oficjalnych, podstawowych zasad stylizacji i wizażu oraz informacji  o ciekawych, innowacyjnych projektach zrealizowanych w ramach programu LEADER, których realizatorkami były również panie.

Duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny „Kobieta w samorządzie”, podczas którego panie pełniące funkcje wójta lub wice wójta dzieliły się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat swojej pracy – wyzwań i zadań z jakimi musi sobie poradzić kobieta na takim stanowisku. Niespodzianką na zakończenie panelu był konkurs – przed paniami wójtami stanęło dość niecodzienne wyzwanie... uszyć sakiewkę na budżet gminy. Wśród dopingu ze strony publiczności i z tego zadania panie wywiązały się wzorowo.

Spotkanie zakończył ciekawy i pełen dobrego humoru spektakl amatorskiego Teatru z Krzczonowa „Nie taki sobie teatr” zatytułowany „Krótka rozprawa między Wójtem, Plebanem i Kosmitą”.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE