Reklama

Reklama

Dwie lubelskie szkoły całkowicie przeszły na zdalną naukę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Dwie lubelskie szkoły całkowicie przeszły na zdalną naukę - Zdjęcie główne

Uczniowie SP nr 29 i SP nr 32 od dziś będą uczyć się zdalnie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 i nr. 32 od dzisiaj przez tydzień będą uczyć się zdalnie. Ma to związek z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty podjęła decyzję, że nauka będzie odbywać się całkowicie w trybie zdalnym.

 

- Działając w oparciu o paragraf 18 ust. 2c i 3 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U z 2020r. Poz. 1166 ze zm.) w związku z zagrożeniem koronawirusem potwierdzonym przypadkami zakażeń Covid - 19, informuję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na naukę zdalną uczniów klas 1-8 w Szkole Podstawowej nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie od dnia 9.10.2020 do 16.10.2020 - poinformował na stronie internetowej szkoły Jerzy Jarosiński, dyrektor SP nr 29 w Lublinie. 

 

Również Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami integracyjnymi im. Pamięci Majdanka przy ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy w związku z decyzją Sanepidu, przeszła na zdalną naukę. 

 

- Informuję, że z dniem 9 października 2020 r.(od jutra)  wszystkie oddziały Szkoły I – VIII oraz oddziały przedszkolne  realizują naukę na odległość czyli zdalną. Ta forma nauki trwa do 16 października 2020 roku włącznie - czytamy w komunikacie Ewy Gęcy - dyrektor SP nr 32, na stronie internetowej szkoły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE