Stal Rzeszów - Motor Lublin. Remis na boisku lidera

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin/Facebook.com

Stal Rzeszów - Motor Lublin. Remis na boisku lidera - Zdjęcie główne

foto Motor Lublin/Facebook.com

Sport Żółto-biało-niebiescy osiągnęli korzystny rezultat na terenie faworyta. Motor zremisował w sobotę w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:1.

W sobotę piłkarze Motoru pojechali na teren zdecydowanego lidera eWinner 2. Ligi i jednocześnie zespołu pewnego awansu do Fortuna 1. Ligi. Lublinianie zagrają w barażu o awans.

Goście otworzyli wynik w 38. minucie spotkania. Gola dla Motoru strzelił Maciej Firlej. Stal odpowiedziała w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Danielewicz.

W drugiej części goli już nie było. Motor Lublin zremisował w delegacji ze Stalą Rzeszów 1:1. Po 32. spotkaniach podopieczni trenera Marka Saganowskiego mają na koncie 58 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Do końca zostały jeszcze dwa mecze.

W sobotę, 14 maja, Motor zagra na Arenie Lublin z Radunią Stężyca. Początek spotkania o godz. 17.

Stal Rzeszów – Motor Lublin 1:1 (1:1)
Bramki:
Danielewicz 45'+2 – Firlej 38'.
Stal:
Kaczorowski – Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki, Poczobut (90' Szczypek), Danielewicz, Wolski, Sadłocha (72' Piątek), Małecki, Prokić.
Motor:
Madejski – Wójcik, Błyszko, Świeciński, Rozmus, Swędrowski, Kołbon (74' Król), Ceglarz (60' Mandricenco), Sędzikowski (81' Polak), Ryczkowski (60' Kosecki), Firlej (74' Fidziukiewicz).