Reklama

Rusza sprzedaż biletów na mecz żużlowego Motoru Lublin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Przemysław Gąbka/Motor Lublin

Rusza sprzedaż biletów na mecz żużlowego Motoru Lublin - Zdjęcie główne

Przed wejściem na stadion każdy ze szczęśliwych posiadaczy biletów będzie miał mierzoną temperaturę | foto Przemysław Gąbka/Motor Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę żużlowcy Motoru powalczą o pierwsze punkty w sezonie 2020. Mecz z Moje Bermudy Stalą Gorzów odbędzie się z udziałem publiczności. Na trybuny wejdzie jednak tylko nieco ponad 2 tys. widzów.

Ćwiartka stadionu


Zgodnie z wprowadzonymi przez władze kraju przepisami od 19 czerwca na trybunach podczas wydarzeń sportowych będą mogli zasiadać kibice - to poluzowanie obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Oznacza to, że już na premierowym spotkaniu Motoru żużlowcy "Koziołków" będą mogli liczyć na wsparcie publiczności. Widzowie będą mogli zająć jednak jedynie 25 proc. pojemności stadionu przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Tym samym na trybuny wejdzie nieco ponad 2 tys. osób.


Gdzie dostać bilet?


Już wcześniej klub poinformował o tym, że sprzedane wcześniej karnety na cały sezon 2020 nie będą obowiązywały w bieżących rozgrywkach, a ich posiadacze mogą skorzystać z jednej z trzech opcji: przeniesienia karnetu na kolejny sezon, zamiany karnetu na klubową bluzę z limitowanej edycji lub zwrot pieniędzy.


Klub prowadzi otwartą sprzedaż biletów na mecze Motoru. Oczywiste jest, że chętnych będzie znacznie więcej niż dostępnych wejściówek. Świadczy o tym choćby frekwencja na stadionie w Lublinie w zeszłym roku, gdy regularnie na Al. Zygmuntowskich 5 meldowało się po 9,8 tys. kibiców. Sprzedaż będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl. Start sprzedaży biletów na mecz Motoru Lublin z Moje Bermudy Stalą Gorzów w piątek (19 czerwca) o godz. 20. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie dwa bilety. Do kupienia będą jedynie bilerty normalne w cenie 50 zł, nie będzie możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.


"W związku z epidemią mamy jedynie cztery miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz" - informuje klub.


Na stadion tylko zdrowi


Jednocześnie władze klubu przypominają o zagrożeniu, jakie może nieść ze sobą uczestnictwo w meczu. "Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora" - czytamy w komunikacie Motoru Lublin.


Każdy wchodzący na stadion będzie miał mierzoną temperaturę ciała. W przypadku podwyższonej temperatury "dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu" - zaznaczają przedstawiciele Motoru. Wymagane jest posiadanie przez kibiców maseczek i noszenie ich w czasie wejścia na stadion i poruszania się po nim, np. w drodze do toalety. Maseczki będzie można zdjąć dopiero po zajęciu miejsca na trybunach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE