Reklama

II Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Lublinie

II Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Powiat Lubelski oraz Lokalna Grupa Działania \'Kraina wokół Lublina\' zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w II Mistrzostwach w Piłce Siatkowej drużyn amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego, które odbędą się już w marcu i kwietniu.

Swoich sił pod siatką mogą spróbować wszystkie zespoły, których zawodnicy mają ukończone 20 rok życia a miejscem zamieszkania bądź funkcjonowania jest Powiat Lubelski. Mogą to być reprezentacje instytucji, firm czy samorządów albo tzw. \"dzikie drużyny\".

W zależności od liczby zgłoszonych ekip planowane jest rozegranie kwalifikacji (13.03.2016 r.), z których najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego zaplanowanego na początek kwietnia (3.04.2016 r.). Mecze będą się odbywać w obiektach sportowych na terenie powiatu lubelskiego. Szczegółowy harmonogram i miejsca rozgrywek zostaną podane do dnia 8 marca 2016 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie udziału w Mistrzostwach do dnia 3 marca 2016. Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Tomasz Banaszek, pracownik Starostwa Powiatowego w Lublinie. Więcej informacji oraz dostęp do dokumentów potrzebnych do zgłoszenia znajdą Państwo na stronie internetowej Starostwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE