Reklama

Reklama

Powiat Lubelski: mieszkańcowi gminy Garbów udowodniono 10 włamań

Opublikowano: 12 czerwca 2020 18:27
Autor: RW/KMP w Lublinie | Zdjęcie: Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

powiat-lubelski Mieszkaniec gminy Garbów trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu w Niemcach, którzy udowodnili mu 10 włamań do budynków mieszkalnych i gospodarczych.

Reklama

Co padło łupem włamywacza?


Do włamań na terenie gminy Garbów dochodziło na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Łupem sprawcy padały głównie elektronarzędzia oraz sprzęty ogrodnicze. Pokrzywdzeni oszacowali łączne starty na blisko 27 tysięcy złotych.


Jak dochodziło do włamań?


Kryminalni z komisariatu w Niemcach szybko ustalili, że sprawcą jest 32-letni mieszkaniec. Mężczyzna zatrudniał się dorywczo u gospodarzy. Nie wykonywał on jednak powierzonych mu zadań, a dokonywał rozpoznania. Następnie wracał pod nieobecność właścicieli i kradł upatrzone wcześniej sprzęty.


Pieniądze pozyskane ze sprzedaży ukradzionych rzeczy przeznaczał na alkohol


Mężczyzna był zatrzymywany trzykrotnie. Łącznie usłyszał 10 zarzutów kradzieży z włamaniem. Pieniądze z kradzieży sprzętów 32-latek przeznaczał głównie na alkohol, policjanci jednak zdołali odzyskać część skradzionego mienia. Mieszkaniec gminy Garbów na wniosek śledczych trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.