Teraz
+33°
Główna
Najnowsze
Logowanie
18:00
+29°
21:00
+18°
Ekstremalni i konsekwentni – Nuclear Holocaust
FREAK -melodia i czad
MYSTIC FIRE
HIGH SCHOOL JAM – licealiści w natarciu
Acute Mind – Mistrzowie nastrojów
Jazz na cztery ręce – CUATRO MANOS
Latynoski dynamit - ENCLOSE Jak ująć (z angielskiego enclose) drapieżność i moc rocka z melodiami żeby nie było to nazbyt sztuczne i śmieszne? Na pewno wiedzą to muzycy lubelsko-meksykańsko-peruwiańskiego ENCLOSE. Z klasą łączą te dwa – wydawałoby się niepasujące – elementy, z których powstała (...)
Slave Keeper – spadkobiercy tradycji Z nieukrywaną dumą można oznajmić, że wschodząca gwiazda polskiego hard and heavy pochodzi z Lublina. I ta gwiazda świeci coraz jaśniej. 12 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie zagrają przed legendami: Deep Purple, Nazareth i zespołem Jorna Lande. (...)
Medycy ludzkich zmysłów – DrGree „Doktory” – tak ich nazywają fani – to lubelski skład grający alternatywnego rocka. Ich specjalnością jest terapia naszych dusz za pomocą żywej dawki pozytywnej energii wydobywanej z electro gitarowego grania mocno spojonego z niebanalnymi tekstami przeplatanych czarnym humorem. (...)
Kingdom Of Rock - królestwo rocka Do niedawna Lublin na krajowej scenie gitarowej kojarzony był głównie z Budką Suflera, grupą Bajm czy Urszulą. Niedługo może się to zmienić za sprawą Kingdom Of Rock, który z rozmachem pokonuje kolejne stopnie w drodze na szczyt. Przed Państwem Królestwo (...)
Con-Q-Band - zabawa na całego Con-Q-Band to lubelski kolektyw towarzysko-muzyczny, który postawił przed sobą bardzo ambitny cel. Chcą wymykać się szablonom, tworzyć autorską muzykę a przy tym dobrze się bawić. It’s only rock’n’roll! (...)
Weź skakankę i pomóż. Lubelski szpital zaprasza do udziału
Poniatowa: Osobówką wjechał w motorowerzystkę (ZDJĘCIA)
"Lublin tonie w betonie". Młoda Lewica alarmuje w upał
Miliard złotych na fabrykę amunicji na Lubelszczyźnie!