Reklama

Reklama

Lublin: W październiku zaczną się nowe wycieczki po mieście. Akcja "Poznaj Gospodarczy Lublin"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: W październiku zaczną się nowe wycieczki po mieście. Akcja "Poznaj Gospodarczy Lublin" - Zdjęcie główne

Lublin: W październiku zaczną się nowe wycieczki po mieście | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Miasto zaprasza na wycieczki z cyklu „Poznaj Gospodarczy Lublin”. Oferta kierowana jest do wszystkich mieszkańców, którzy chcą poznać gospodarcze oblicze Lublina.

Reklama

- Od ponad dekady obserwujemy intensywny rozwój gospodarczy Lublina. Z roku na rok wzrasta liczba zlokalizowanych w mieście firm oraz tworzonych przez nie miejsc pracy, rosną również nakłady inwestycyjne lubelskich przedsiębiorstw. Lublin wybierany jest przez nowych inwestorów nie tylko ze względu na dogodne położenie komunikacyjne, ale przede wszystkich na dostęp do wysoko wykwalifikowanych pracowników czy nowoczesnej infrastruktury biznesu. Część podmiotów kontynuuje lubelskie tradycje gospodarcze, jednak równocześnie w mieście pojawia się coraz więcej firm prowadzących działalność w branży zaawansowanych technologii. Chcemy pokazać mieszkańcom tę gospodarczą stronę Lublina – cykl jesiennych wycieczek to doskonała okazja do zapoznania się z biznesowym potencjałem miasta - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Przejazdy zaczną się w październiku i będą odbywać się w pierwszą sobotę każdego miesiąca. Akcja „Poznaj Gospodarczy Lublin” kierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem przedsiębiorstw funkcjonujących w mieście. Wycieczka będzie okazją do poznania ich historii i profili działalności. O obecnych i dawnych lubelskich firmach opowie pracownik Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin. Uczestników woził będzie autobus miejski, na co dzień obsługujący linie komunikacji miejskiej. Jedynym warunkiem udziału w bezpłatnych przejazdach jest wcześniejsze dokonanie rejestracji na stronie www.gospodarczy.lublin.eu/przejazdy. Pierwsza wycieczka odbędzie się 1 października o godzinie 12.00. Uczestnicy proszeni są o przybycie na miejsce spotkania co najmniej 10 minut przed odjazdem.

Trasa wycieczki rozpoczyna się na przystanku Tarasy Zamkowe 03 (CH VIVO! Lublin) i prowadzi ulicami: Mełgiewską, Metalurgiczną (obwodnica miasta), Witosa, Moritza, Vetterów, Braci Krausse, Plewińskiego, Grygowej, Droga Męczenników Majdanka, Krańcową, Wrotkowska, Krochmalną, Lubelskiego Lipca ’80, Zamojską, Lubartowską oraz al. Tysiąclecia. Przejazd zakończy się na przystanku Tarasy Zamkowe 03. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy