Reklama

Reklama

Lublin: Prezydent rozda Nagrody Gospodarcze

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Prezydent rozda Nagrody Gospodarcze - Zdjęcie główne

Lublin: Prezydent rozda Nagrody Gospodarcze | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Przedsiębiorcy, przedstawiciele instytutów naukowo-badawczych, innowatorzy i wynalazcy, mogą składać wnioski o udział w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin.

Reklama

- Pomimo trudnej sytuacji makroekonomicznej, inflacji i wzrostu kosztów energii, lubelskie firmy konsekwentnie realizują swoje zadania i plany inwestycyjne. W ostatnich miesiącach zaangażowały się również w niesienie pomocy obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli w naszym mieście schronienie przed wojną. Z tego powodu tegoroczna edycja konkursu o Nagrodę Gospodarczą jest więc wyjątkowa. Chcemy okazać uznanie dla lubelskich przedsiębiorców, którzy pomimo trudnej sytuacji zaangażowali się w pomoc potrzebującym oraz podziękować za włożony trud i wysiłek na rzecz rozwoju gospodarczego Lublina - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Zgłoszeń można dokonywać w pięciu kategoriach: Innowacyjność, Obecność na Rynku Globalnym, Lokomotywy Gospodarcze Miasta, Młode Firmy oraz Przemysły Kreatywne. Kandydaci w poszczególnych kategoriach powinni m.in. posiadać siedzibę lub wykonywać swoją działalność na terenie miasta Lublin, wyróżniać się znaczącym wkładem w rozwój gospodarczy miasta, przestrzegać przepisów prawa.

Formularze zgłoszeniowe do Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Miasta Lublin można składać osobiście w Wydziale Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin (Plac Litewski 1, pok. 103) lub za pośrednictwem poczty, listem poleconym (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, plac Litewski 1, 20-080 Lublin z dopiskiem „Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin – edycja 2022”. Możliwe jest też skorzystanie z poczty elektronicznej (adres e-mail: [email protected]), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem: /UMLublin/SkrytkaESP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy