Reklama

Reklama

Lublin: Prezydent nagrodzi najlepsze prace dyplomowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Prezydent nagrodzi najlepsze prace dyplomowe - Zdjęcie główne

Lublin: Prezydent nagrodzi najlepsze prace dyplomowe | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów mogą wziąć udział w Konkursie Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową.

Reklama

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową prowadzony jest od 2010 r. Celem kjest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej. Konkurs organizowany jest w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży.

- Wszystkich studentów i absolwentów, szczególnie z Lublina, zachęcam do udziału w XIII edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową. W porównaniu do poprzednich edycji, rozszerzyliśmy zakres merytoryczny przyjmowanych prac, aby umożliwić udział w konkursie jeszcze większej liczbie osób. Liczymy na ciekawe i innowacyjne pomysły młodych ludzi w obszarze szeroko pojętego rozwoju naszego miasta i jego obszaru metropolitalnego - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

W bieżącej edycji pod uwagę będą brane prace obronione nie wcześniej niż w 2019 r. Przewidziano dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich może zostać przyznana nagroda główna w wysokości 6 tys. złotych oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2 tys. złotych. W kategorii prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich możliwe jest zdobycie wyróżnienia w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł.

Prace konkursowe wraz z załącznikami można doręczyć: osobiście do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, pl. Litewski 1, 20-080 Lublin; pocztą na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, pl. Litewski 1, 20-080 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową”; za pośrednictwem poczty elektronicznej (biznes@lublin.eu), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem; za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpis złożony profilem zaufanym ePUAP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy