Reklama

Reklama

Lublin: Poszukiwani ławnicy sądowi. Ruszył już nabór

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Poszukiwani ławnicy sądowi. Ruszył już nabór - Zdjęcie główne

foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Ruszył nabór kandydatów na ławników do sądów powszechnych na kadencję 2024-2027.

Reklama

Na nową kadencję, zgodnie z wnioskami Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie, Rada Miasta Lublin wybierze: do Sądu Okręgowego w Lublinie  158 ławników, w tym 6 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy; do Sądu Rejonowego Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku  6 ławników; do Sądu Rejonowego Lublin Zachód w Lublinie  35 ławników, w tym 29 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.
 
 
Aby zarejestrować swoją kandydaturę należy złożyć Kartę zgłoszenia kandydata na ławnika sądowego wraz z niezbędnymi załącznikami: osobiście w Biurze Rady Miasta Lublin, Ratusz, pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin, pok. 22, w godz. 8.00-15.00 do 16 czerwca oraz w godz. 8.00-19.00 w dniach 19-30 czerwca; osobiście w Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin przy ulicach: Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Szaserów 13-15, Kleeberga 12a i Wolskiej 11, w poniedziałki w godz. od 7.45 do 16.45 oraz od wtorku do piątku w godz. od 7.45 do 15.15; za pośrednictwem poczty na adres: Biuro Rady Miasta Lublin, pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin do 30 czerwca. O dochowaniu terminu złożenia dokumentów decyduje data stempla pocztowego.
 
Wybór ławników sądowych planowany jest na sesji Rady Miasta Lublin w październiku.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy