Reklama

Reklama

Lublin: dzisiaj spotkanie dla kandydatów na studia na UMCS. W formie online

Opublikowano: śr, 26 maj 2021 07:00
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Lublin: dzisiaj spotkanie dla kandydatów na studia na UMCS. W formie online - Zdjęcie główne

Dzisiaj spotkanie "Czas decyzji. Pogadajmy o studiach vol.2” | foto Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w ramach Wydziałowych Drzwi Otwartych zorganizuje spotkanie online "Czas decyzji. Pogadajmy o studiach vol.2” dla kandydatów na studia. - Wydarzenie stanowić będzie ciekawą okazję do poznania swojej przyszłej Alma Mater i przekonania się, że studia na UMCS to najlepszy wybór - wyjaśnia rzecznik prasowy UMCS w Lublinie.

Reklama

Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS to cykl 12 webinarów realizowanych na przełomie marca i kwietnia, podczas których kandydaci uzyskali informacje m.in. o ofercie kształcenia poszczególnych wydziałów, połączyli się z przedstawicielami uczelni, przespacerowali po budynkach wydziałowych, poznali uczelnię oraz zobaczyli, jak wygląda życie studenckie.

- Maj to dla licealistów okres związany z egzaminami maturalnymi, po zakończeniu których maturzyści staną przed decyzją dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Aby ułatwić kandydatom podjęcie tej decyzji, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje ostatni z cyklu webinarów pn. "Czas decyzji. Pogadajmy o studiach vol.2”. Wydarzenie stanowić będzie ciekawą okazję do poznania swojej przyszłej Alma Mater i przekonania się, że studia na UMCS to najlepszy wybór - wyjaśnia Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS w Lublinie.

W trakcie spotkania rektor uczelni - prof. Radosław Dobrowolski przedstawi uniwersytet i postara się udowodnić, że uczelnia to doskonałe miejsce do podjęcia nauki, rozwoju osobistego, czy realizacji swoich pasji i zainteresowań. Dziekani poszczególnych Wydziałów zapoznają maturzystów z tegorocznymi nowościami w ofercie kierunków studiów. Zostaną pokazane najciekawsze miejsca na kampusie, przybliżone będą najpopularniejsze kierunki rekrutacji 2020/2021 oraz oferta kształcenia na UMCS, przedstawione zostaną szczegóły dotyczące procesu rekrutacji i związanych z nim czynności technicznych. Nie zabraknie też tzw. Q&A, czyli przedstawiciele UMCS odpowiedzą na wszystkie nurtujące kandydatów pytania.

Wydarzenie odbędzie się w środę (26 maja) o godzinie 17.00. Jest bezpłatne i transmitowane będzie na oficjalnym kanale Facebook @UMCSLublin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy