Reklama

Reklama

Lublin: Akademia WSEI będzie współpracować z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: WSEI w Lublinie

Lublin: Akademia WSEI będzie współpracować z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej - Zdjęcie główne

Lublin: Akademia WSEI podpisała porozumienie z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej | foto WSEI w Lublinie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Lubelska Akademia WSEI podpisała porozumienie z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej.

Reklama

W poniedziałek (19 grudnia) zostało zawarte porozumienie pomiędzy Akademią WSEI i Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego WSEI w Lublinie a Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej.

- Ta współpraca od wielu lat miała się bardzo dobrze, ale chcieliśmy ją aktywować i określić zasady, aby realizować zadania na wysokim poziomie, mając na uwadze dobro naszych uczniów i absolwentów - mówiła Teresa Bogacka, kanclerz Lubelskiej Akademii WSEI.

Celem porozumienia są wspólne działania na rzecz środowiska sportowego w dyscyplinie piłki nożnej. Ma to wspomóc rozwój sportowy młodych piłkarzy - chłopców i dziewcząt. Współpraca koncentrować się będzie na organizowanych Konferencjach Ogólnopolskich, Wojewódzkich czy warsztatach o charakterze szkolenia wszechstronnego-sportowego. 

- Przykładamy dużą wagę dla tego typu przedsięwzięć. Jesteśmy zadowoleni, że pogłębiamy w działaniu i finalizujemy tę współpracę - podkreślił Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Obydwie strony zadeklarowały swoje zainteresowanie wspólnymi projektami naukowo-badawczymi. Będą mogły wykorzystać infrastrukturę i potencjał intelektualny Uczelni oraz Liceum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy