Reklama

Znany pisarz w Łęcznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Znany pisarz w Łęcznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Marcin Wroński ? tego nazwiska nie trzeba przedstawiać miłośnikom kryminałów. W najbliższym czasie pisarz spotka się z mieszkańcami Łęcznej.

Sławę Marcinowi Wrońskiemu przyniósł cykl książek o komisarzu Zydze Maciejewskim. Powieści kryminalne szczególnie upodobali sobie mieszkańcy Lublina, bo to właśnie Lublin jest miejscem akcji wydarzeń opisanych w książkach.

Spod pióra Wrońskiego wyszły takie powieści jak „Morderstwo pod cenzurą”, „Kino Venus”, „A na imię jej będzie Aniela”, czy „Officium Secretum”.

Jego talent literacki docenili nie tylko czytelnicy. Wroński jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru, czy Kryminalnej Piły. Dwukrotnie był zgłaszany do Paszportu Polityki.

O tym jak powstawały książki, nad czym obecnie pracuje autor i z czego czerpie inspiracje będzie można dowiedzieć się w trakcie spotkania w Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej (al. Jana Pawła II 95) już 17 listopada. Początek spotkania o godzinie 12.00

Spotkanie organizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęcznej odbędzie się pod patronatem Instytutu Książki w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE