Reklama

Zdeptał samochód. Teraz szuka go policja

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja.gov

Zdeptał samochód. Teraz szuka go policja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak pokazuje to nagranie z miejskiego monitoringu, nie wszyscy w przypływie euforii i rozbawienia potrafią zachować się poprawnie i zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. W miniony wtorek, dorosły przynajmniej z racji wieku mężczyzna, wskoczył na zaparkowany samochód, ciesząc się niczym dziecko. Niestety swoim zachowaniem uszkodził karoserię samochodu. Osoby, które rozpoznają \"dowcipnisia\" proszone są o kontakt z Policją, tel. (81) 535 45-73, lub 997. Informację można przekazać telefonicznie.

   Postępowanie w sprawie uszkodzenia karoserii daci logan prowadzą policjanci z I komisariatu. Na zabezpieczonym przez nich nagraniu z miejskiego monitoringu widać sprawcę zdarzenia. Doi uszkodzenia doszło na pl. Czechowicza w miniony wtorek. Na nagraniu widać grupę młodych rozbawionych mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wskakuje na zaparkowaną dacie logan. Swoim zachowaniem uszkodził karoserię auta.


    Wartość szkody została wyceniona na kwotę 3 tysięcy złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją, tel. (81) 535 45-73, lub 997. Informację można przekazać telefonicznie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE