Zauważyli wydobywający się z okien mieszkania dym

Zdjęcie poglądowe | foto Źródło: pixabay.com.pl

wiadomosci Okazało się, że w domu 57-latka zapaliła się kuchenka mikrofalowa. Mężczyznę wspólnie z innymi służbami wydobył z mieszkania policjant włodawskiej "patrolówki".

KWP w Lublinie

Opublikowano: 3 sierpnia 2020 11:54 | Aktualizacja: 3 sierpnia 2020 11:54

W sobotę tuż po godz. 19:00 będący w czasie wolnym od służby policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie zauważyli wydobywajacy się dym z okna mieszkania bloku znajdujacego się na trzecim piętrze. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli do środka budynku i z uwagi na zagrożenie wyprowadzili mieszkańców na zewnątrz.

Za chwilę przybyli też policjanci z włodawskiej "patrolówki". St. sierż. Adam Abramczuk wspólnie z innymi służbami wydobył 57-letniego włodawianina z jego mieszkania. Mężczyzna ze względu na doznane obrażenia został zabrany do szpitala. Policjanci ustalili od prowadzących akcję gasniczą strażaków, że w mieszkaniu włodawianina miało dojść do zapalenia się kuchenki mikrofalowej najprawdopodobniej z powodu wady urządzenia instalacji elektrycznej. Mężczyzna przebywał w domu sam.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.