Reklama

Reklama

Zarząd Dróg i Mostów z Kryształem Przetargów Publicznych 2019

Opublikowano: pt, 18 paź 2019 10:00
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Zarząd Dróg i Mostów z Kryształem Przetargów Publicznych 2019  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie otrzymał statuetkę Kryształy Przetargów Publicznych 2019 dla najlepszego zamawiającego w kategorii ?Infrastruktura drogowo-komunikacyjna?.

Reklama

Kryształy Przetargów Publicznych przyznawane są najskuteczniejszym, najbardziej rzetelnym i najlepiej przygotowanym oraz zrealizowanym inwestycjom w sektorze publicznym. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie wyróżniono za budowę nowego przebiegu Drogi Wojewódzkiej DW 809 w Lublinie na odcinku od skrzyżowania ul. Bohaterów Monte Cassino z ul. Wojciechowską do węzła Sławin.

Nagrodę odebrali: Kazimierz Pidek (Dyrektor Zarządu Dróg i Mostów), Agnieszka Charachajczuk (Naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych), Łukasz Kudła (starszy specjalista) oraz Grzegorz Tomczyk (starszy specjalista).

W tegorocznej edycji zgłaszane były realizacje zakończone między 1 stycznia 2018 r. a 31 lipca 2019 r. O wyborze zwycięzców, spośród ponad 140 nadesłanych zgłoszeń, zdecydowała Kapituła Nagrody, w której skład weszli uznani eksperci – autorytety w dziedzinie zamówień publicznych. Kapitule przewodniczyła Ewa Wiktorowska, Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, a wśród pozostałych członków znaleźli się: mec. Zbigniew Pawlak, dr Włodzimierz Dzierżanowski, prof. Andrzej Panasiuk, mec. Grzegorz Mazurek i redaktor Elżbieta Sobczuk. Organizator informuje, że w tym roku Kapituła otrzymała do oceny kilkadziesiąt zadań w każdej kategorii. Szczegóły znajdują się na stronie.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.