Reklama

Zabójstwo na LSM - wstępne wyniki sekcji zwłok - AKTUALIZACJA

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Zabójstwo na LSM - wstępne wyniki sekcji zwłok - AKTUALIZACJA - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Są wstępne wyniki sekcji zwłok Ewy M.. Na jej ciele biegli stwierdzili bardzo dużo ran zadanych ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem.

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Ewy M.. Na jej ciele biegli stwierdzili bardzo dużo ran zadanych ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Prawdopodobną przyczyną śmierci było przecięcie tętnicy udowej – poinformowała w piątek prokurator Agnieszka Kępka,  rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

-To bardzo wstępne ustalenia - zastrzega prokurator Kępka. -Śledczy czekają na możliwość przesłuchania syna ofiary. 30-letni Tomasz M. zatrzymany został w mieszkaniu, w którym znaleziono zwłoki jego matki. Mężczyzna był bardzo pobudzony i agresywny. Stawiał opór policjantom, miał ranę kłutą szyi. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w środę w jednym z mieszkań przy ulicy Bolesława Śmiałego. Po wyważeniu drzwi policjanci zastali zwłoki 63-letniej kobiety w kałuży krwi.

AKTUALIZACJA:
Zarzut zabójstwa usłyszał 30 letni Tomasz M. Mężczyzna podejrzany jest o zasztyletowanie swojej matki  - informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prokurator Agnieszka Kępka. 30 latek nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE