Reklama

Wpadła z kontrabandą na targowisku w Lublinie

Opublikowano:
Autor:

Wpadła z kontrabandą na targowisku w Lublinie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z II komisariatu zatrzymali 37-latkę, która odpowie za przechowywanie nielegalnych papierosów i alkoholu. Kobieta wpadła na targowisku przy ul. Ruskiej. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 320 paczek nielegalnych papierosów.

Funkcjonariusze z komisariatu II uczestniczyli wczoraj w działaniach skierowanych na przestępczość akcyzową. Operacyjni podczas kontroli targowiska przy ulicy Ruskiej zauważyli 37-letnią kobietę. Z  ustaleń mundurowych wynikało, iż mieszkanka Lublina może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy, które są wprowadzane do nielegalnego obrotu.


Podczas kontroli policjanci odnaleźli ponad 320 paczek nielegalnych papierosów. Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby kontrabanda trafiła na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby blisko 10 tys. złotych.

 

Posiadanie wyrobów bez polskich znaków akcyzy oraz wprowadzanie ich do obroty stanowi naruszenie przepisów karno-skarbowych i zagrożone jest karą grzywny i przepadkiem nielegalnego towaru.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE