Reklama

W zatrzymanym pojeździe znajdowała się kobieta w zaawansowanej ciąży – funkcjonariusze podjęli decyzję o eskorcie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

W zatrzymanym pojeździe znajdowała się kobieta w zaawansowanej ciąży – funkcjonariusze podjęli decyzję o eskorcie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj w nocy w Łęcznej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki skoda. Okazało się, że mężczyzna wiezie do szpitala żonę, gdyż ta jest w zaawansowanym stadium porodu. Policjanci błyskawicznie zdecydowali o eskorcie małżeństwa do szpitala w Lublinie. W trakcie wsparcia udzielił im dodatkowo patrol z KMP w Lublinie.

Dzisiaj w nocy w Łęcznej swoim brawurowym stylem jazdy uwagę policjantów zwrócił 33-letni mężczyzna, kierujący skodą. Po zatrzymaniu mężczyzna szybko wyjaśnił sytuację, informując, że jego żona jest zaawansowanym stadium porodu i dodatkowo uskarża się na silne bóle brzucha. Funkcjonariusze, mając na uwadze życie i zdrowie matki oraz przychodzącego na świat dziecka, policjanci podjęli decyzję o eskorcie do szpitala w Lublinie. Dodatkowo na ulicy Turystycznej w Lublinie eskortę wsparł patrol z KMP w Lublinie. Policjanci, jadąc na sygnałach dźwiękowych i świetlnych, asystowali małżeństwu, aż do momentu przyjazdu do szpitala na ul. Jaczewskiego, gdzie kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.       Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE