Reklama

W weekend objazdy autobusów w Lublinie. Nie zatrzymają się na przystanku przy ul. Wygodnej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W weekend objazdy autobusów w Lublinie. Nie zatrzymają się na przystanku przy ul. Wygodnej - Zdjęcie główne

W weekend autobusy linii nr 16 i 73 ominął przystanek przzy ul. Wygodnej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą sobotę i niedzielę z powodu budowy kanalizacji w sobotę i niedzielę autobusy linii nr 16 i 73 nie będa zatrzymywać się na przystanku przy ul. Wygodnej.

Z powodu prac przy budowie kanalizacji deszczowej na ul. Wygodnej - na odcinku od ul. Nektarowej do ul. Zdrowej i zwiąnym z tym zamknięciem tego fragmentu drogi dla ruchu, 22 i 23 sierpnia będą obowiązywać zmiany w trasach linii autobusu nr 16 i 73. 

 

W przypadku autobusu linii nr 16 będzie skrócona trasa do przystanku "Dominów - Urząd Gminy": ... - Kunickiego - Abramowicka - Dominów (Dominów - Urząd Gminy). 

 

Jesli chodzi o autobus linii nr 73 będzie obowiązywał objazd w obu kierunkach dla kursów, które są rozkładowo realizowane przez ul. Wygodną: … - Abramowice Prywatne – Zorza – Głuska – Strojnowskiego – Abramowicka – Abramowicka Dominów – Abramowicka – Strojnowskiego – Głuska - … 

 

- W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki na ul. Wygodnej. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac przez wykonawcę i otwarcia dla ruchu ul. Wygodnej autobusy powrócą na swoją podstawową trasę - informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE