Reklama

W Budżecie Obywatelskim uwzględniono dziesięć odwołań

Opublikowano: sob, 3 sie 2019 20:36
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

W Budżecie Obywatelskim uwzględniono dziesięć odwołań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W procedurze Budżetu Obywatelskiego zostały rozpatrzone odwołania. Z 25 złożonych wniosków w całości lub części 10 z nich zostało uwzględnionych.

Po uwzględnieniu 10 odwołań   pod głosowanie poddanych będzie 147 projektów, w tym 86 dzielnicowych i 61 ogólnomiejskich. Większość odwołań odnosiła się do przywrócenia do głosowania projektów uznanych przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego za niemożliwe do realizacji w tej procedurze w części lub całości.


- Dogłębna analiza odwołań pokazała złożoność składanych projektów w Budżecie Obywatelskim. W 10 przypadkach podjąłem decyzję o uwzględnieniu odwołania. Mieszkańcy Lublina będą głosować łącznie nad 147 projektami. Zależało nam na przywróceniu większej ilości zgłoszonych wniosków, jednak ze względu na przeszkody formalno-prawne nie było to możliwe. Dziękuję wszystkim za wykonaną pracę i zachęcam do głosowania od 23 wrześniamówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

 

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim rozpocznie się 23 września i potrwa do 10 października 2019 r. Zainteresowani będą mieli możliwość głosowania poprzez Internet bądź w wybranych punktach w sposób tradycyjny. Każdy z mieszkańców Lublina może w tym roku zagłosować na 2 projekty dzielnicowe i 2 ogólnomiejskie.


Więcej informacji, w tym wyniki odwołań mogą państwo zobaczyć na stronie: lublin.eu.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE