Reklama

VDMA z wizytą w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

VDMA z wizytą w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Największe stowarzyszenie przedsiębiorców z sektora przemysłu w Europie gości z wizytą w Lublinie

VDMA w ramach swojej działalności rozwija kontakty i przyjmuje członków z krajów sąsiadujących z Niemcami, co wpisuje się w idee rozwijania wspólnej gospodarki europejskiej. Po spotkaniu, w którym uczestniczyli Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Reinhard Pätz – Prezes VDMA, Stefan Peikert – Dyrektor Zarządzający firmy AHP International GmbH oraz Zbigniew Kominek – Prezes Zarządu firmy Wikpol Sp. z o.o., przedstawiciele VDMA spotkają się i odbędą rozmowy z przedstawicielami firm, uczelni, klastrów funkcjonujących na terenie Lublina oraz całego województwa lubelskiego.

Celem wizyty przedstawicieli VDMA jest rozwój kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami i przedsiębiorcami z naszego regionu. VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau, German Engineering Federation) jest największym stowarzyszeniem przedsiębiorców z sektora przemysłu w Europie, zrzesza ponad 3100 członków, głównie małych i średnich przedsiębiorstw. Oprócz biur w Berlinie i Brukseli, posiada także reprezentację w Brazylii, Indiach, Chinach, Japonii i Rosji.

Informacje o Stowarzyszeniu VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagebau) można uzyskać na stronie internetowej: www.vdma.org

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE