Reklama

Reklama

Ul. Łopacińskiego w Lublinie będzie otwarta dla ruchu później. Kierowcy pojadą nią dopiero od niedzieli

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Ul. Łopacińskiego w Lublinie będzie otwarta dla ruchu później. Kierowcy pojadą nią dopiero od niedzieli - Zdjęcie główne

Ul. Łopacińskiego w Lublinie będzie otwarta dla ruchu później. Kierowcy pojadą nią dopiero od niedzieli. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Opóźni się otwarcie dla ruchu drogowego ul. Łopacińskiego, z której pierwotnie kierowcy mieli móc korzystać już od dzisiaj. Poza tym, od soboty przez kilka dni będzie obowiązywał ruch wahadłowy na skrzyżowaniu ul. Okopowa-Lipowa-Skłodowskiej.

Reklama

Dziś (15 września) miała zostać otwarta dla ruchu ul. Łopacińskiego (przy skrzyżowaniu z Al. Racławickimi). Droga była remontowana w ramach przebudowy Al. Racławickich i była zamknięta dla ruchu od początku września. W tym czasie wymieniono całą konstrukcję jezdni.

 

Ale w związku wydłużeniem prac przy studni wodociągowej na ul. Łopacińskiego, zmienił się termin otwarcia ulicy dla ruchu. Prace potrwają do najbliższej niedzieli - 20 września.

 

- Natomiast, z uwagi na przedłużenie prac II etapu robót na skrzyżowaniu ulic Okopowa - Lipowa - Skłodowskiej, otwarcie dla ruchu ul. M. Curie-Skłodowskiej planowane jest na 26 września br. - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. 

 

Dodatkowo, w dniach 19-22 września na tym samym skrzyżowaniu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy dla komunikacji miejskiej. Autobusy i trolejbusy będą korzystały z jednego pasa ruchu, po stronie ul. Chopina. Skrzyżowanie będzie zamknięte dla samochodów osobowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE