Reklama

Ukradli 1000 sztuk liquidów do e-papierosów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Ukradli 1000 sztuk liquidów do e-papierosów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z IV komisariatu na podstawie ustaleń operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21-lat. Mieszkańcy Lublina będą odpowiadać za kradzież prawie 1000 sztuk liquidów do e-papierosów wartości ponad 10 tys. zł. Podczas przeszukania funkcjonariusze odzyskali większość skradzionego mienia. Dodatkowo u 20-latka ujawnili marihuanę. Teraz grozić im może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj operacyjni z IV Komisariatu Policji w Lublinie realizując własne ustalenia zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina w wieku 20 i 21-lat. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, iż kilka dni temu dokonali kradzieży blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów ze stoiska na terenie jednej z galerii handlowych. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę ponad 10 tys. zł.

Mundurowi podczas przeszukania u 21-latka odnaleźli i zabezpieczyli większość skradzionego mienia. Dodatkowo w mieszkaniu 20-latka mundurowi ujawnili marihuanę. Obaj mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami. Za kradzież grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE