Reklama

Reklama

Trzech pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zarażonych koronawirusem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Trzech pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zarażonych koronawirusem - Zdjęcie główne

Trzech pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zarażonych koronawirusem | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzech pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest zarażonych wirusem SARS-CoV-2. Osoby, które miały z nimi kontakt zostały skierowane do zdalnej pracy. Na uczelni obowiązuje teraz m.in tworzenie imiennych list gości.

Reklama

- Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u trzech pracowników naszego uniwersytetu. Osoby, które miały bezpośredni kontakt z zakażonymi zostały skierowane do pracy zdalnej w domach. Oczekują na decyzje służb sanitarnych, które zostały powiadomione o sytuacji - informuje Monika Stojowska, rzecznik prasowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

 

Ks. prof. Mirosław Kalinowski, rektor KUL wydał zarządzenie związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Na KUL obowiązuje m.in. noszenie maseczek ochronnych, rozstawione są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, tworzone są imienne listy gości.

 

W czwartek (1 października) zaczyna się rok akademicki. W pierwszym semestrze większość zajęć na uczelni prowadzona będzie w trybie online. Tryb online będzie dotyczył wykładów, ćwiczeń, lektoratów językowych i szkoleń, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu studentów i doktorantów z prowadzącym zajęcia. Stacjonarnie zaplanowane są seminaria, laboratoria, ćwiczenia, warsztaty, podczas których niezbędny jest kontakt z wykładowcą. Podobnie będzie z zajęciami dla studentów I roku studiów licencjackich i jednolitych magisterskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE