Reklama

To już oficjalne - Marian Kowalski walczy o fotel prezydenta Lublina

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Dziennik Łódzki

To już oficjalne - Marian Kowalski walczy o fotel prezydenta Lublina  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Lublinie mamy już trzeciego oficjalnego kandydata na prezydenta miasta. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Marian Kowalski potwierdził swój start w wyborach samorządowych.

Kowalski znany jest przede wszystkim ze swoich związków z Ruchem Narodowym, z którego ramienia startował w wyborach na Prezydenta RP w 2015. Tym razem na czele swojej nowej partii – Ruch 11 listopada, rozpoczyna polityczną walkę w Lublinie. Dlaczego, zatem Kowalski opuścił narodowców i postanawia działać samodzielnie? - Odszedłem z Ruchu Narodowego w momencie, gdy ten zaczął popierać partię Kukiza, której zawsze byłem przeciwny - odpowiada kandydat.
Za największe bolączki Lublina Kowalski uważa brak współpracy władz miasta z małymi przedsiębiorcami, uliczne korki i brak miejsc parkingowych. Jak sam podkreśla, wie jak poradzić sobie z tymi problemami.
Marian Kowalski już dwa razy startował w wyborach na prezydenta Lublina. Póki co jego kontrkandydatami są: poseł Prawa i Sprawiedliwości - Sylwester Tułajew oraz obecny prezydent Krzysztof Żuk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE