Reklama

Swoje emocje wyładowali na kibelku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum (Policja)

Swoje emocje wyładowali na kibelku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości \"Wyszło, jak wyszło\" - tak tłumaczyli się przed policjantami z Bełżyc dwaj 20-latkowie, którzy mieli tylko skorzystać z toalety znajdującej się na stacji paliw. Tymczasem mężczyźni wychodząc, zdemolowali całe pomieszczenie. Zapomnieli jednak o tym, że teren stacji jest monitorowany. Następnego dnia obydwaj byli już w rekach Policji i usłyszeli zarzuty.

Do końca nie wiadomo, co skłoniło dwóch 20-letnich znajomych do tego aktu wandalizmu.  

Z ich przesłuchania na komisariacie w Bełżycach wynika, że 2 marca około 1 w nocy zajechali na stację paliw w Niedrzwicy Kościelnej. Od razu udali się do toalety. Po kilkunastu minutach wyszli, wsiedli do auta i odjechali - czytamy w komunikacie policji.

Pracownik stacji słysząc wcześniej dobiegający z tamtego pomieszczenia hałas podejrzewał, że mężczyźni mogli coś uszkodzić. Kiedy później poszedł sprawdzić co się stało, prawie oniemiał. Niemal całe wyposażenie pomieszczenia toalety było zniszczone. Wandale uszkodzili dwie baterie, spłuczkę, mydelniczkę, 3 plafony, kosz na śmieci i podajnik na ręcznik papierowy. Straty wyceniono na 750 zł.

O całym zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z Bełżyc. Ci przejrzeli zapis monitoringu. Już następnego dnia ustalili wandali. Okazali się nimi dwaj 20-latkowie z powiatu kraśnickiego.

Na komisariacie obydwaj  żałowali tego, co zrobili nie potrafiąc jednak racjonalnie wytłumaczyć powodów swego zachowania, twierdząc, że \"wyszło, jak wyszło\". Młodzieńcy usłyszeli zarzut zniszczenia mienia, za które grozi kara do 5 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE