Reklama

Świadek koronny "Masa" do aresztu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Świadek koronny "Masa" do aresztu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarosław S., ps. Masa aresztowany na 3 miesiące.

Jest areszt dla gangstera i świadka koronnego w jednej osobie - Jarosława S., ps. Masa. -Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Lublinie i w ten sposób przychylił się do wniosku prokuratury - informuje rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie sędzia Dariusz Abramowicz.

- Areszt zastosowano na 3 miesiące, z uwagi na możliwość wymierzenia podejrzanemu wysokiej kary oraz w celu zabezpieczenia prawidłowego toku prowadzonego śledztwa - podkreśla sędzia Abramowicz. Masa w prowadzeniu przestępczej działalności wykorzystywał swój status oraz "dobre" kontakty z policjantami.

Przypomnijmy - w sprawie, w której Masa usłyszał zarzuty, chodzi m. in o oszustwa na dużą skalę, korupcję, oraz powoływanie się na wpływy. Oprócz Masy, do aresztu trafił na trzy miesiące drugi z podejrzanych - Zbigniew G., policjant z KWP w Łodzi, który dał się przekupić gangsterowi anabolikami i opałem. Sąd dał jednak policjantowi możliwość opuszczenia aresztu, jeśli do 18 czerwca wpłaci 100 tys. złotych kaucji.

Dodajmy, że w sprawę oszustw, oprócz Masy i Zbigniewa G., zamieszane są też 4 inne osoby. Wobec nich zastosowano zapobiegawcze środki wolnościowe. Mają jednak zakaz opuszczania kraju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE