Reklama

Rozlicz PIT w centrum handlowym!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

Rozlicz PIT w centrum handlowym! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe.


Dziś i jutro od godziny 12:00 do 20:00 pracownicy urzędu skarbowego będą czekali w centrach handlowych, gdzie będzie można złożyć zeznanie podatkowe. Urzędnicy będą też służyli pomocą i radą w związku z wątpliwościami i problemami z korzystaniem z ulg podatkowych czy odliczeń. Jednak ich głównym zadaniem będzie pomoc w wypełnieniu zeznania podatkowego i wysłaniu go do urzędu skarbowego. 

Urzędnicy nie będą jednak przyjmowali rozliczenia PIT w formie papierowej. Rozliczenie w centrach handlowych będzie odbywało się jedynie drogą elektroniczną. Każdy „rozliczony” podatnik otrzyma urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO). 

Czego będziemy potrzebować do rozliczenia w centrum handlowym?

Po pierwsze musimy zabrać ze sobą, otrzymane od pracodawcy, rozliczenie PIT-11. Dodatkowo jeżeli chcemy skorzystać z ulg lub odliczeń, będziemy potrzebowali dokumentów uprawniających nas do tego. Istotne jest też zabranie rozliczenia za rak 2016, dzięki czemu zostaniemy zidentyfikowani w systemie e-Deklaracji.


foto. Mateusz Paśkucki

Kolejnym udogodnieniem w kwestii rozliczeń jest możliwość skorzystania z programu PIT-WIZ, dzięki któremu rozliczy nas sam urząd skarbowy. Należy jedynie uzupełnić i przesłać online wniosek do urzędu skarbowego z informacjami dotyczącymi m. in. ulgi przysługującej na dzieci, wydatków na cele rehabilitacyjne czy organizacji na, którą chcemy przekazać swój 1% podatku. Taki wniosek również będzie można złożyć w centrach handlowych.

Poniżej zamieszczamy listę centów handlowych w województwie lubelskim, w których 6 i 7 kwietnia będą czekali na nas pracownicy urzędów skarbowych. 

Centrum Handlowe PLAZA – Lublin, ul. Lipowa 13,
Centrum Handlowe OLIMP – Lublin, ul. Spółdzielczości Pracy 34,
Centrum Handlowe TARASY ZAMKOWE – Lublin, Al. Unii Lubelskiej 2,
Centrum Handlowe FELICITY – Lublin, ul. Wincentego Witosa 32,

Centrum Handlowe TWIERDZA – Zamość, ul. Przemysłowa 10,
Centrum Handlowe RYWAL – Biała Podlaska, ul. Brzeska 27. 


Zobacz też, kiedy otrzymasz zwrot podatku?Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE