Reklama

Radosław Brzózka na spotkaniu z dziećmi w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Abramek

Radosław Brzózka na spotkaniu z dziećmi w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci" - to ogólnopolski program edukacyjny, który dotyczy zanieczyszczenia powietrza oraz problemu ze smogiem.


„Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci” - to ogólnopolski program edukacyjny, który dotyczy zanieczyszczenia powietrza oraz problemu ze smogiem. Dziś w Szkole Podstawowej Sióstr Urszulanek w Lublinie odbyły się na ten temat warsztaty oraz zajęcia pokazowe.

Projekt opiera się na dwóch filarach: działaniach skierowanych do polskich rodzin, przez realizację konkursu dla lokalnych społeczności oraz budowaniu odpowiednich nawyków u przyszłych pokoleń.

Ambasadorem przedsięwzięcia jest Radek Brzózka. Edukacyjna kampania społeczna jest organizowana przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i obejmuje kilka tysięcy szkół w Polsce.-Celem projektu jest uświadamianie dzieciom od najmłodszych lat tego jak walczyć ze smogiem – mówi Marek Jankowski, reprezentujący spółkę PGNiG Obrót Detaliczny. -Smog jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia każdego człowieka. Główną przyczyną tego zjawiska są spaliny pochodzące z pieców, w których pali się dosłownie wszystkim.

Kolejne warsztaty odbędą się w województwie podkarpackim. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE