Reklama

Reklama

Przebudowa Al.Racławickich w Lublinie. W tym tygodniu kolejne zmiany w organizacji ruchu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Przebudowa Al.Racławickich w Lublinie. W tym tygodniu kolejne zmiany w organizacji ruchu - Zdjęcie główne

Przebudowa Al.Racławickich w Lublinie. W tym tygodniu kolejne zmiany w organizacji ruchu | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu z powodu przebudowy Al. Racławickich, planowane są zmiany ogranizacji ruchu drogowego. Chodzi o okolice cmentarza przy ul. Lipowej i ul. Łopacińskiego.

Reklama

W środę (2 grudnia) zaczną się prace na ul. Lipowej, na odcinku od zatoki autobusowej, która jest naprzeciwko cmentarza, do wysokości ul. Ofiar Katynia.
 
- Roboty sanitarne prowadzone będą na dwóch środkowych pasach jezdni. Dla kierowców pozostaną do dyspozycji w obu kierunkach skrajne pasy ruchu - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 
Zmiany potrwają około dwóch miesięcy. W tym czasie zostanie przebudowany ostatni odcinek kanalizacji deszczowej w osi jezdni oraz będzie otworzona nawierzchnia jezdni.

Z kolei od piątku (4 grudnia) dla ruchu zostanie zamknięty odcinek Al. Racławickich – od ul. Łopacińskiego do hotelu Mercure, po stronie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
 
- Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo pasami od strony Ogrodu Saskiego. Na wyłączonym z ruchu fragmencie Al. Racławickich, drogowcy wykonają trzy warstwy jezdni: od położenia kruszywa, poprzez podbudowę, do warstwy wiążącej - dodaje Justyna Góźdź. 
 
Roboty na tym odcinku skończą się 23 grudnia.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE