Reklama

Reklama

Powszechny Spis Rolny 2020 w Lublinie. Użytkownicy gospodarstw rolnych mają czas do 30 listopada

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Powszechny Spis Rolny 2020 w Lublinie. Użytkownicy gospodarstw rolnych mają czas do 30 listopada - Zdjęcie główne

Powszechny Spis Rolny 2020 w Lublinie. Użytkownicy gospodarstw rolnych mają czas do 30 listopada | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do końca listopada trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Jest on obowiązkowy dla użytkowników gospodarstw rolnych, którzy muszę złożyć wyczerpujące oświadczenie o tym co i ile mają.

Reklama

Powszechny Spis Rolny

 

Od początku września do końca listopada prowadzony jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest obowiązkowy dla użytkowników gospodarstw rolnych, którzy muszą udzielić dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi. Formularz składa się z 11 działów tematycznych. Zbierane są dane m.in. o powierzchni gruntów, liczbie zwierząt gospodarskich, rodzajach upraw rolnych i ogrodniczych, a także liczbie ciągników, maszyn rolniczych i budynków gospodarskich związanych z prowadzoną produkcją rolniczą.

 

Jak dokonać spisu?

 

Spisu gospodarstwa można dokonać samodzielnie – przez stronę internetową GUS lub telefonicznie przez infolinię spisową. Użytkownikom gospodarstw rolnych, którzy nie posiadają Internetu, Miejskie Biuro Spisowe zapewnia dostęp do pomieszczenia wyposażonego w sprzęt komputerowy, w sali nr 3 w ratuszu (pl. Króla Łokietka 1). Żeby skorzystać z tej możliwości, należy wcześniej umówić wizytę pod nr tel. 81 466 1200, 81 466 1217, 81 466 2010, 81 466 2100. Takie rozwiązanie pozwoli na płynną obsługę przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią. Spisu można dokonać też telefonicznie, kontaktując się z infolinią spisową pod numerem 22 279 99 99 wew. 1, należy wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.

 

- Z osobami objętymi spisem, które nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się rachmistrzowie spisowi, w celu przeprowadzenia telefonicznego wywiadu - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

 

Szczegółowe informacje na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020 znajdują się na stronie: spisrolny.gov.pl. Za pośrednictwem infolinii można również zweryfikować rachmistrza, upewnić się czy jest się objętym obowiązkiem spisowym lub zgłosić fakt nieprowadzenia gospodarstwa rolnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE