Reklama

Podświetlą ratusz na biało-czerwono

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Podświetlą ratusz na biało-czerwono - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, lubelski Ratusz przez trzy dni zostanie podświetlony. Od 1 do 3 maja w godzinach wieczornych na budynku pojawi się iluminacja odzwierciedlająca barwy narodowe. Oświetlenie będzie uruchomione 1 maja (po zmroku po godzinie 20.00) i będzie kontynuowane w godzinach wieczornych w dniach 2 i 3 maja.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja rozpoczną się uroczystą sesję Rady Miasta Lublin, która odbędzie się we wtorek (3 maja) o godzinie 9:00, w Trybunale Koronnym. Następnie, o godzinie 10:00 odbędzie się Msza św. w katedrze lubelskiej, o godzinie 11:30 nastąpi przemarsz na pl. Litewski, gdzie zaplanowano uroczystości przy Pomniku Konstytucji 3 Maja.

Prezydent Miasta Pan Krzysztof Żuk zaprasza mieszkańców miasta do wspólnego korowodu, który poprowadzą tancerze Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. W. Kaniorowej, Zespołu Tańca Ludowego UMCS, Zespołu Pieśni i Tańca JAWOR Uniwersytetu Przyrodniczego, Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego i Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej. Uroczysty polonez rozpocznie się o godzinie 13:30 na pl. Łokietka przed Ratuszem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE