Reklama

Odważny jak policjant po służbie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fakty.tvn24.pl / Fragment materiału wideo Faktów TVN

Odważny jak policjant po służbie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To co się stało kilka dni temu w jednym z lubelskich sklepów, zaskoczyło wszystkie służby mundurowe, w tym samego byłego szefa CBŚP - Pawła Wojtunika.


To co się stało kilka dni temu w jednym z lubelskich sklepów, zaskoczyło wszystkie służby mundurowe, w tym samego byłego szefa CBŚP - Pawła Wojtunika. Jak podał reporter Faktów TVN, jednym ze świadków napadu na sklep był policjant po służbie, który podczas zdarzenia ukrył się za kartonami chipsów i skrzynkami z piwem. 

Stacja otrzymała nagranie z monitoringu sklepu od innego policjanta, zbulwersowanego zachowaniem kolegi po fachu. Na filmie wyraźnie widać mężczyznę, który w pewnym momencie znika, za pudełkami z towarem. To reakcja na pojawienie się w sklepie kobiety z atrapą broni. Policjant wyszedł z ukrycia kiedy napastniczka zniknęła. Z jego relacji wynika, że informacje o napadzie przekazał policjantom "w trakcie ukrywania się". Bohater nagrania został przesłuchany przez prokuraturę w charakterze świadka. Sprawa napadu to jedno, podejrzana i jej wspólniczka zostały zatrzymane. Drugie, to zachowanie policjanta. Zostanie ono dokładnie przeanalizowane i poddane ocenie. CBŚP prowadzi w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

Poniżej link do materiału wideo na portalu tvn24.pl:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/kobieta-okradala-sklep-policjant-po-sluzbie-chowal-sie-za-kartonami,827912.html
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE