Reklama

Od jutra zmiana organizacji ruchu obok Centrum Handlowego Lublin Plaza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Od jutra zmiana organizacji ruchu obok Centrum Handlowego Lublin Plaza - Zdjęcie główne

Od jutra (27 sierpnia) będzie zamknięta ul. Skłodowskiej | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach trwającej przebudowy Alei Racławickich, jutro (27 sierpnia) zostanie zamknięta ul. Marii Skłodowskiej-Curie, która znajduje się obok Centrum Handlowego Lublin Plaza. Zaplanowano objazdy. Taka organizacja ruchu potrwa do 10 września.

W I etapie robót, na ul. Okopowej wyłączony zostanie pas lewoskrętu w ul. Lipową. Pojazdy zbliżające się do skrzyżowania ulic: Lipowa - Okopowa - Skłodowskiej, od strony ul. Okopowej, będą musiały wykonać manewr skrętu w lewo z pasa do jazdy na wprost. Na ul. Lipowej od strony ul. Ofiar Katynia wyłączony zostanie z ruchu pas lewoskrętu w ul. Skłodowskiej oraz część pasa do skrętu w prawo w ul. Okopową. Takie rozwiązanie zapewni komunikacji miejskiej wykonanie manewru skrętu w prawo w ul. Okopową. Nastąpi też wyłączenie z ruchu pasa do jazdy wprost na ul. Lipowej przed skrzyżowaniem z ul. Ofiar Katynia. Dzięki temu pojazdy jadące ul. Ofiar Katynia i skręcające w lewo w ul. Lipową będą mogły włączyć się do ruchu na odcinku ul. Lipowej przed skrzyżowaniem z ul. Okopową.

 

- W kolejnym etapie robót, organizacja ruchu zostanie utrzymana z etapu I, z tą różnicą, że pojazdy jadące ul. Okopową będą musiały objechać wygrodzoną strefę robót na skrzyżowaniu ulic: Lipowa - Okopowa - Skłodowskiej - wyjaśnia Justyna Góźdź z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. 

 

Dla kierowców jadących docelowo na ul. Skłodowskiej-Curie zaprojektowano dojazd ulicami Ofiar Katynia i Uniwersytecką. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do 10 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE