W czwartek (25 czerwca) doszło do zdarzenia na Al. Racławickich - na wysokości Szpitala Wojskowego.
Samochód znalazł się na boku.
- Ze wstępnych ustaleń wynikach, iż kierująca Toyotą kobieta poruszała się w kierunku al. Kraśnickiej. Zbyt późno dostrzegła zatrzymujące się przed skrzyżowaniem samochodem w wyniku czego najechała na tył znajdującego się przednią auta. W efekcie tego Toyota przewróciła się na bok - informuje portal lublin112.pl
Na miejscu pogotowie ratunkowe. Nikt jednak nie został ranny.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.