Reklama

Reklama

Miasto Lublin pozyskuje "wtórne materiały drogowe"? Radna Kwiatkowska poruszyła temat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Miasto Lublin pozyskuje "wtórne materiały drogowe"? Radna Kwiatkowska poruszyła temat - Zdjęcie główne

Miasto Lublin pozyskuje "wtórne materiały drogowe"? Radna Kwiatkowska poruszyła temat | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radna Monika Kwiatkowska poruszyła sprawę pozyskiwania "wtórnych materiałów drogowych" do ponownego użycia. Zapytała władze miasta m.in. jak wygląda procedura oraz czy i gdzie wykorzystano w ten sposób kostkę z Al. Racławickich.

Reklama

Radna miejska Monika Kwiatkowska (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) napisała do prezydenta Żuka interpelację w sprawie pozyskiwania "wtórnych materiałów drogowych” do ponownego użycia. Poprosiła o wyjaśnienie i przedstawienie czy są procedury pozyskiwania takich materiałów do ponownego użycia jak np. kostka brukowa z przebudowywanych ulic i chodników.

Poprosiła również o informację czy kostka brukowa zdemontowana z przebudowywanych obecnie Alei Racławickich, została już zagospodarowana i czy jest w zasobach Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie. Radna chce też uzyskać informację o ilości w metrach kwadratowych i miejscach usytuowana, jeśli kostka została ponownie użyta. 

- Czy ZDiM prowadzi rejestr inwestycji, które powinny być zaspakajane w pierwszej kolejności gdyż ich stan zużycia na to wskazuje i w takich sytuacjach przy ograniczonych funduszach, używa się w/w materiałów czy też są zupełnie inne procesy to regulujące? - napisała Monika Kwiatkowska. 

Odpowiedzi jeszcze nie ma 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy